Главное меню

Наші контакти

Наша адреса:

84500 Україна Донецька область, м. Бахмут (Артемівськ), вул. Благовіщенська 43

Наш телефон/факс:

(06274) 2-34-72 моб. 0997619491

Наш e-mail:

artped@ukr.net

Дошкільне відділення

фото

Яка доросла людина хоч раз у житті не мріяла повернутися до дитинства. На жаль, це тільки мрії та солодкі спогади. Але є у світі єдина професія, яка дає можливість поринути у цей чарівний світ – це Вихователь. І саме цю професію ми пропонуємо вам опанувати на дошкільному відділенні.

Робота з дітьми дає можливість людині проявити усе найкраще, що в ній закладене: і душевні якості, і здібності.

Тому, навчаючись у нас під керівництвом досвідчених та творчих викладачів,  ви зможете розкрити та реалізувати свої здібності. На нашому відділенні є низка додаткових спеціалізацій, які допоможуть розкрити ваш творчий потенціал. А діти в дитячому садку безумовно оцінять ваші таланти.

 • Якщо вам подобається малювати, ліпити або бажаєте навчитися створювати мистецькі витвори, то в нагоді стане спеціалізація «Організатор образотворчої діяльності дітей дошкільного віку» – викладачі проводять не тільки класичні заняття, а й стежать за сучасними напрямами в мистецтві: бісероплетіння, квілінг, аплікація (паперопластика, айріс-фолдінг, мозаїка, торцевання, витинання, орігамі), ліплення (ліплення з солоного тіста, полімерної глини), малювання (гратташ, пуантілізм. монотипія).
 • Захоплюєтесь іноземними мовами – тоді спеціалізація «Вихователь з правом проведення занять англійської мови» саме для вас. Ви нет тільки вільно володитіме англійською мовою а й ознайомитесь з культурою англомовних країн, познайомитесь дитячими піснями та івіршами, навчитися складати фонетичні казки.
 • Приділяєте увагу здоровому способу життя і фізичним вправам та бажаєте навчити цьому і дітей – тоді ви можете обрати спеціалізацію «Інструктор фізичного виховання дітей дошкільного віку».
 • Подобається співати або мрієте навчитися грати на синтезаторі чи фортепіано  - тоді запрошуємо отримати спеціалізацію "Музичний керівник в дошкільному закладі освіти".

Наші викладачі допомагають отримати знання як з загальноосвітніх предметів, так і з таких предметів як дошкільна педагогіка і психологія, дитяча література і виразне читання, методика розвитку мови, ознайомлення дітей з природою, образотворчою діяльністю та ін., які стануть в нагоді не тільки в дитячому садку, а й майбутнім батькам.

Наші студенти:

 • знають багато захоплюючих і цікавих ігор;
 • уміють співати, грати, танцювати та малювати;
 • знають, що можна робити дитині, а чого не можна;
 • уміють правильно годувати, одягати дитину, гратися з нею;
 • уміють правильно загартовувати малюка;
 • знають як навчити читанню, математиці, англійської мови, зображувальної діяльності;
 • уміють захоплююче провести дні народження дітей, родинні свята й розваги.

Наші викладачі намагаються зробити навчальний процес не тільки ефективним, але й цікавим,   використовують новітні технології,  шукають підхід до кожного студента.  Велика увага приділяється патріотичному вихованню та шануванню народних цінностей.

Закінчивши навчання, ви не тільки отримаєте цікаву та творчу  спеціальність, а також зможете продовжити навчання у вищих навчальних закладах, вступивши відразу на другий або третій курс.

З радістю запрошуємо вас навчатися у нас, а діти в дитячих садках з нетерпінням чекають своїх молодих вихователів, оскільки знають, що кожна зустріч з ними - незабутні хвилини пізнання через радість спілкування. Крім того, при одержанні додаткової спеціалізації після закінчення училища можна працювати з дітьми не лише в дитячому садку, але і вести заняття індивідуально вдома.

фото