Главное меню
фото педучилища

Наші контакти

Наша адреса:

84500 Україна Донецька область, м. Бахмут (Артемівськ), вул. Благовіщенська 43

Наш телефон/факс:

(06274) 2-34-72 моб. 0997619491

Наш e-mail:

artped@ukr.net

Фізкультурне відділення

В училищі з 1 вересня 2002 року відкрилося нове відділення зі спеціальності «Середня освіта (Фізичне виховання)» .

На відділенні фізичного виховання навчаються студенти - спортсмени, які завоювали звання «Кандидат в Майстри спорту України» і «Майстер спорту України», з боксу, класичної і вільної боротьби, східних єдиноборств, кульовій стрільбі, і є членами Збірної України і області зі своїх видів спорту.

Незважаючи на досить короткий термін навчання в училищі студенти-спортсмени упевнено лідирують в усіх міських, обласних і республіканських змаганнях. За спортивні успіхи в вже 10 років наш навчальний заклад нагороджується грамотами і дипломами місьспорткомитету за зайняте І місце в міській спартакіаді серед вищих навчальних закладів І - ІІ рівня акредитації.

У нас під керівництвом досвідчених викладачів, ви придбаєте педагогічну майстерність, фізичну досконалість і дуже важливу, цікаву і актуальну у наш час професію учителя фізичної культури.

Якісному виконанню навчальної програми, організації позакласної і оздоровчої роботи сприяє спортивно-матеріальна база училища : гімнастичне устаткування, туристичне спорядження і інший спортивний інвентар.

В училищі створені усі умови для ефективної фізичної підготовки. Заняття проходять в сучасно оснащених спортивному і тренажерному залах, басейні і стадіоні.