Главное меню
фото педучилища

Наші контакти

Наша адреса:

84500 Україна Донецька область, м. Бахмут (Артемівськ), вул. Благовіщенська 43

Наш телефон/факс:

(06274) 2-34-72 моб. 0997619491

Наш e-mail:

artped@ukr.net

Музичне відділення

Професія музиканта - одна  з найдревніших, складніших  і прекрасніших, тому що  МУЗИКА - це багатовіковий емоційний досвід  людей, таємниця людської душі, зашифрована в  звуках.

Розгадати цю таємницю  може не кожен, а тільки  талановита, допитлива і  дуже, дуже працелюбна  людина.

У музики завжди були три  творці - КОМПОЗИТОР, ВИКОНАВЕЦЬ, СЛУХАЧ, а поряд з цими творцями завжди знаходився УЧИТЕЛЬ  МУЗИКИ
Ми учимо, ЯК розуміти  музику, ЯК виконувати, ЯК уміти слухати музику,  тому запрошуємо вас на музичне відділення Артемівського педагогічного училища.

Музичне відділення – одне з найстаріших на Донбасі, веде свою історію з 1957 р. За цей період підготовлено близько 1500 випускників, які стали науковцями, артистами-виконавцями, викладачами ВНЗ України, директорами освітніх закладів, вчителями музичного мистецтва, музичними керівниками.

Музичне відділення здійснює підготовку молодших спеціалістів з присвоєнням кваліфікації «Вчитель музичного мистецтва загальноосвітнього навчального закладу та музичний керівник у дошкільному навчальному закладі».

Навчання студентів на відділенні здійснює згуртований творчий колектив висококваліфікованих педагогів, більшість з яких мають вищу професійну категорію і звання «старший викладач», «викладач-методист».

В процесі навчання на музичному відділенні студенти опановують:

  • мистецтво гри на музичних інструментах: фортепіано, баян, акордеон; клавішний синтезатор, сопілка, домра, бандура; гри в оркестрі та ансамблі; 
  • уміння роботи з дитячим хоровим колективом;
  • навички вокального співу.

Навчальні класи індивідуальних дисциплін укомплектовані сучасною відео- та аудіоапаратурою, забезпечені достатньою кількістю електронних музичних інструментів (синтезатор, піанонова, електрогітари). На відділенні функціонує сучасна студія звукозапису, що дозволяє студентам реалізувати будь-які творчі проекти (запис фонограм, монтаж відеороликів, участь у ВІА).

На базі відділення створені ансамбль народних інструментів, вокальні ансамблі, концертний хор, хореографічний колектив, музичний лекторій «Філармонія школяра», студентський клуб «Камертон душі».

Яскраві сторінки позанавчального життя відділення складають численні концерти, фестивалі, культурно-просвітницькі проекти, де майбутні фахівці вражають своїми талантами і виконавською майстерністю.

Студенти музичного відділення постійно беруть участь у міжнародних міжвузівських науково-практичних конференціях, обласних семінарах, конкурсах «Випускник року», де займають призові місця. Новою сходинкою до успіху та професійного зростання стала участь студентів у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Обдарована молодь».

Студенти відділення мають можливість оволодіти перспективними в освітній сфері додатковими кваліфікаціями:

  • «Керівник дитячого хореографічного колективу»;

Можливості професійної реалізації наших випускників:

  • Музичний керівник ДЗО;
  • Вчитель музичного мистецтва ЗОШ;
  • Керівник мистецьких художніх колективів;
  • Педагог-організатор;
  • Організатор мистецьких заходів, аніматор;
  • Викладач вокалу, гри на інструментах в Центрах розвитку дитини.

Випускники мають можливість продовжити освіту за фахом у ВНЗ за скороченим терміном навчання на договірній основі у Бердянському, Ніжинському, Слов'янському, Полтавському, Харківському державних університетах.

Музичне відділення Бахмутського педагогічного коледжу запрошує цілеспрямованих, креативних абітурієнтів, які можуть співати, грати, танцювати, дарувати радість дітям та навчитися чути і розуміти її величність МУЗИКУ!