Главное меню

Наші контакти

Наша адреса:

84500 Україна Донецька область, м. Бахмут, вул. Благовіщенська 43

Наш телефон/факс:

(06274) 2-34-72 моб. 0997619491

Наш e-mail:

artped@ukr.net

Гуртожиток

Життя у гуртожитку займає певне місце у душі кожного студента.

Наш гуртожиток - це п'ятиповерхова будівля готельного типу з блочною системою проживання, яка містить 332 місця для студентів навчального закладу. Кожен блок включає 4 кімнати (2 кімнати - тримісні та 2 кімнати - двомісні), кухню, 2 санвузли, 2 умивальники, 2 душові кімнати та 2 входи.

У гуртожитку є всі умови для комфортного проживання. На поверхах здійснено капітальний євроремонт. У кімнатах нові меблі, пастельна білизна, гардини. У кухні електрична чотирьохконфорочна пічка. Вартість проживання з січня 2017 року за місяць складає 332 грн. Діти з категорії сироти та позбавлені батьківського піклування проживають безкоштовно.

Гуртожиток поєднується з навчальним корпусом переходом, що робить більш комфортним відвідування студентами індивідуальних занять з музики, різних гуртків і секцій у вечірній час. Тут діє пропускний режим і правила внутрішнього розпорядку. Встановлені зовнішні камери стеження та працює позавідомча охорона.

На першому поверху облаштована кімната відпочинку і самопідготовки з великою плазмовою панеллю і супутниковою антеною. Тут студенти можуть підготуватися до занять, провести засідання ради студентського самоврядування гуртожитку, різні тематичні вечори, виховні години, бесіди з лікарями та працівниками правоохоронних органів. У вестибюлі гуртожитку також встановлена плазмова панель телевізора і студенти мають можливість бути у курсі новин країни. По всьому гуртожитку встановлений Wi-Fi.

Дуже зручно для мешканців те, що бібліотека теж розташована на першому поверху у гуртожитку.

У будівлі гуртожитку працює тренажерний зал з сучасним обладненням.

Для зручності студентів у гуртожитку є буфет з гарячим харчуванням, який працює з 8 00 до 1800.

В гуртожитку розміщена кімната психологічної розгрузки, де усі бажаючі можуть отримати психологічну допомогу, вирішити проблеми  міжособистісних стосунків та соціалізації,  зняти психологічну напругу та стан тривожності. Допоможе студентам практичний психолог училища - Щербакова Г.В.

У вільний час мешканцям нашого гуртожитку є чим зайнятися. Традиційно для першокурсників студентська рада гуртожитку готує вечір знайомств та дискотеку, присвячену початку нового навчального року. На таких вечорах студенти мають змогу подивиться, чому навчились старші, й обирати правильні для себе орієнтири й до того ж показати себе. Проводяться ще такі заходи, як  «День студента», «Новорічний карнавал», «День Святого Валентина», «День захисника Вітчизни», «Міжнародний жіночий день», Хеллоуін.

Організовуються різні екскурсії: в краєзнавчий музей на різні виставки живопису, декоративно-прикладного мистецтва, тематичні зали, в православну Миколаївську церкву, в кінотеатр «Победа», до концертів у музичне училище. Кожен студенти може відвідати міський басейн «Дельфін» так як він знаходиться поруч з гуртожитком.

 Море пригод, величезна кількість спілкування з людьми, яких цікавлять схожі речі і які відчувають схожі побутові проблеми. Така школа життя хороша для саморозвитку.

Студентський гуртожиток має безліч плюсів, а ті проблеми, з якими часто можна зіткнутися, не можуть змінити  хорошої думки про гуртожиток і спогади, які залишаються назавжди в пам'яті кожного студента.