Главное меню
фото педучилища

Наші контакти

Наша адреса:

84500 Україна Донецька область, м. Бахмут (Артемівськ), вул. Благовіщенська 43

Наш телефон/факс:

(06274) 2-34-72

Наш e-mail:

artped@ukr.net

Профспілковий комітет КЗ БПК

Первинна профспілкова організація Бахмутського педагогічного коледжу працює відповідно до Закону України «Про професійні спілки, їх права і гарантії діяльності», Статуту профспілки, керуючись Положенням про первинну профспілкову організацію Бахмутського педагогічного коледжу .

Організаційна структура ППО коледжу

Основні напрями в роботі профспілкового комітету ППО КЗ БПК:

v захист трудових, соціально-економічних прав і інтересів працівників коледжу;

v здійснення контролю за виконанням законодавства про працю, вдосконалення роботи з охорони праці;

v мотивація членства в профспілці;

v інформаційна робота;

v спортивно-оздоровча робота;

v культурно-масова робота.

Профспілковим комітетом контролюються питання організації оплати праці працівників і своєчасність виплат:

O заробітної плати,

O відпускних, допомоги на оздоровлення,

O винагороди за добросовісну працю.

Значна увага приділялася роботі по виконанню колективного договору в КЗ БПК. Розділами Колективного договору регулюються питання оплати праці, фінансування, охорони праці, соціальних пільг і гарантій, забезпечення зайнятості.

У колдоговорі в Положеннях про преміювання освічені питання надання премій викладачам, працівникам і студентам КЗ БПК, в Положенні про додаткові відпустки визначені питання надання додаткових відпусток відповідно до Закону про додаткові відпустки різним категоріями працівників.

Адміністрацією коледжу успішно виконується розділ Колективного договору про реалізацію гарантій діяльності профспілкової організації. До послуг профспілкової організації приміщення, організаційна техніка, надається транспорт. Організований процес перерахування профспілкових взносів через бухгалтерію.

Комісією Профспілкового комітету ППО КЗ БПК забезпечується захист трудових і соціальних прав

Комісією з охорони праці здійснюється контроль за виконанням законодавства про працю, дотриманню техніки безпеки і створенню безпечних умов праці.

В навчальних аудиторіях оформлені куточки ОП і ТБ, знаходяться акти - допуски, розроблені схеми евакуації за надзвичайних умов, проводяться навчальні тривоги з відвідуванням місць укриття, що надзвичайно важливо в сьогоднішній військовий час. Крім того, ведуться постійні інструктажі і консультації з працівниками і техперсоналом по дотриманню вимог охорони праці - адже це основна передумова для запобігання виробничому травматизму. Щорічно комісія профкому бере участь у тижні Охорони праці у всеукраїнських заходах з охороні праці і техніці безпеки.

Важливим напрямом профспілкового комітету є робота житлово-побутової комісії.

До практики роботи комісії увійшли спільні з адміністрацією перевірки підготов киколеджу і гуртожитку до нового навчального року, до роботи в осінньо-зимовий період.

На належному рівні працює інформаційна комісія ПК.

Постійно оновлюється Профспілковий Куточок. До свят і знаменних дат Погореловой Л.Д. спільно з творчою групою студентів - членів профспілки випускається інформаційні листи. Мартовой Ю.О. ведеться сторінка профспілкового комітету на сайті коледжу.

В профспілковому комітеті плідно працює комісія з оздоровлення робітників і студентів – членів профспілки.

ППО КЗ БПК бере участь в програмі «Оздоровлення і відпочинок» Донецькій обласній організації профспілки працівників освіти і науки. В 2016 році викладачі коледжу, користуючись послугами програми, мали змогу відпочити в санаторії м. Миргород.

Профкомом ініціюються і організуються 3-денні оздоровчі виїзди на відпочинок у Азовського моря.

Профком фінансує студентські походи на байдарках.

Культурно-масова комісія ПК організує такі заходи:

У рамках оздоровчої і культурно-масової роботи була здійснена поїздка робітників у Святогірську лавру з подальшим оздоровленням на березі Сіверського Дінця.

Яскраві емоції викликала поїздка по гриби.

ПК виділяються кошти на проведення культурно-масових, оздоровчих заходів студентів - членів профспілки:

- турнір з баскетболу,

- свято Захисників Вітчизни,

- вечори знайомств і дискотеки в гуртожитку,

- День студента,

- День Святого Миколая

- солодкі подарунки всім студентам.

Робота з ветеранами і пенсіонерами та дітьми є одним з напрямів профспілкового комітету

Задушевна зустріч ветеранів, повна спогадів, пройшла підчас святкування 85-річчя училища. Профспілковий комітет і члени комісії по роботі з ветеранами організували теплий прийом майстрам педагогічної справи, які довгий час віддавали душу, серце і знання студентам.

Робота комісії з соціального страхування спрямована на соціальну підтримку робітників

У зв'язку з тим, що соцстрах не оплачує новорічні подарунки дітям співробітників, було придбано новорічні подарунки дітям до 13 років за рахунок ПК ППО КЗ БПК. Обкомом профспілки вийшов з ініціативою і профспілковий комітет ППО КЗ БПК підтримав пропозицію запропонувати Федерації Профспілок України вирішити з Правлінням фонду соціального страхування по тимчасовій втраті працездатності питання надання права працівникам галузі користуватися санаторно-курортним лікуванням і отримувати дитячі новорічні подарунки за рахунок засобів соціального страхування.