Завідувач заочної форми навчання – Мащенко Ніна Борисівна.
Секретар заочної форми навчання – Гаращенко Тетяна Миколаївна.
Життя неодноразово переконує нас у необхідності та практичності заочної форми навчання. В сьогоднішніх умовах нестабільності і змін в державі зростає потреба у підвищенні кваліфікації, перекваліфікації та опануванні нової професії. Тому заочна форма навчання є актуальною, оптимальною і чи не єдиною можливістю отримання необхідної освіти в умовах соціальних змін. Підготовка спеціалістів за заочною формою навчання є найбільш мобільною і гнучкою, оскільки дозволяє здобути необхідні знання або скоригувати освіту без відриву від виробництва.
Сьогодні в коледжі заочна форма навчання готує студентів за спеціальністю:
012 Дошкільна освіта, освітньо-кваліфікаційний рівень – фаховий молодший бакалавр.
Історія відділу заочної форми навчання
Історія відділення розпочинається з 1981 року. Тоді країні необхідні були спеціалісти наймолодшої ланки освіти – вихователі дошкільних навчальних закладів. Роботу відділення очолила Колено Людмила Микитична, досвідчений спеціаліст з величезним багажем знань теорії та практики дошкільного виховання.
Працювати на заочній формі навчання почали висококваліфіковані викладачі з великим досвідом роботи в дитячих закладах. Саме ці висококваліфіковані майстри своєї справи заклали міцний фундамент будови заочного відділення, яке тепер щороку випускає якісних фахівців.
З 2002 року заочну форму навчання очолила Касатка Ніна Олексіївна. Під її керівництвом відділення переживало і важкі часи падіння престижу професії, і періоди підйому. В цей час на заочному відділенні почали готувати фахівців з додаткових спеціалізацій, а саме:
1. Організатор фізичного виховання.
2. Керівник образотворчої діяльності дітей.
3. Організатор музичної діяльності в дошкільному закладі.
З 2020 року заочне відділення почало готувати студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Фаховий молодший бакалавр».
З 2021 року введено додаткову спеціалізацію «Асистент педагога з інклюзивної освіти».
За 40 років свого існування відділення підготувало 56 000 спеціалістів, із них дипломом з відзнакою – 282, які гідно працюють у закладах дошкільної освіти України.