З метою виховання правової обізнаності у студентів, за ініціативою адміністрації коледжу 25 лютого 2021 року на другому та четвертому курсах фізкультурного відділення відбулися бесіди з інспектором ювенальної превенції Микитою Віталієм Валерійовичем, який розповів про попередження злочинності, правопорушень та насильства. Також інспектор провів майстер-клас з вивчення законодавчих документів з профілактики правопорушень неповнолітніми.
![](http://bpk.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/DSC00618-1140x641.jpg)