13 листопада 2021 року у м.Харків відбувся V Міжнародний фестиваль – конкурс “Світ талантів” у якому взяли участь та стали ПЕРЕМОЖЦЯМИ номінація “Естрадний вокал” студенти музичного відділення (клас викладача Мороз Ольги Миколаївни). Лауреати І ступеню – Ступак Маргарита та Невідома Ангеліна; Лауреат ІІ ступеню – Лінивих Катерина; Лауреат ІІІ ступеню – Дубенкова Катерина. Пишаємося нашою талановитою молоддю!!!
![](http://bpk.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/143821671_1903625449818544_7521940596606679484_n-1140x699.jpg)