Міністерство освіти і науки України започаткувало посткросинг-проєкт під назвою “Вивчай світ — рекламуй Україну”, який передбачає створення та обмін листівками між українськими школярами та студентами з іноземцями.
КЗ «Бахмутський педагогічний фаховий коледж» теж долучився до формування бази листівок, які стануть рекламою нашого міста з давньою історією й чисельними визначними історичними пам’ятками культури й архітектури. Студентка 4 курсу дошкільного відділення Жихор А. з викладачами української та іноземної мов Гордієнко І.М. і Моїсєєвою І.М. створили ряд фотографій будинків, що безпосередньо пов’язані з розвитком освіти у Бахмуті, з короткими описами двома мовами до кожного з них. Тим самим ми висловлюємо свою любов до чудового міста, що відсвяткувало у цьому році свій ювілей – 450 років.
![](http://bpk.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/Фото-2.-Міський-центр-дитячої-та-юнацької-творчості-м.-Бахмут.-Bakhmut-City-Centre-for-Childrens-and-Youth-Creativity-scaled.jpg)
![](http://bpk.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/Фото-2.-Міський-центр-дитячої-та-юнацької-творчості-м.-Бахмут.-Bakhmut-City-Centre-for-Childrens-and-Youth-Creativity-scaled.jpg)
![](http://bpk.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/Фото-4.-Комунальний-заклад-Бахмутський-педагогічний-фаховий-коледж.-Bakhmut-Pedagogical-Professional-College-scaled.jpg)
Жихор Альона, студентка 4 курсу дошкільного відділення КЗ «Бахмутський педагогічний фаховий коледж».