На передодні Новорічних свят у педагогічному коледжі розпочалися тематичні заходи до Дня Святого Миколая. 14.12.21 студенти коледжу підготували програму «Різдвяна майстерня», в яку завітав сам Миколай. Наші майстрині створили новорічні прикраси для оформлення інтер’єру та показали процес виготовлення казкових хатинок. Творчі колективи подарували різдвяну телепрограму з піснями й танцями. А 17.12.21 Святий Миколай зі своїми казковими помічниками завітав до кожного класу з подарунками, колядками та святковими привітаннями, створюючи тим самим неповторну новорічну атмосферу.
![](https://bpk.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG-2f14ff98bb9c535d498061ea75640245-V.jpg)
![](https://bpk.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG-8071c33b7d9c04fe73380048c3eaa024-V.jpg)
![](https://bpk.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG-5d8786696c5eec4f545f02ceb645eb1a-V.jpg)
![](https://bpk.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG-c44d3b3618be79db5e809326df95367d-V.jpg)
![](https://bpk.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG-969352e9de77185d345a0c402788696b-V.jpg)
![](https://bpk.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG-bda772dca2c8f8dc5702c6dd31dc3b0e-V.jpg)
![](https://bpk.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG-f5395ab68e32324315376ab44b070ef1-V.jpg)