22 січня 2022 року біля базового комунального закладу культури «Бахмутський міський народний Дім» відбулася акція, присвячена Дню Соборності України. Метою заходу було нагадати українцям про визначну дату в історії української державності. Ця дата ще раз підтверджує те, що саме українці є творцями власної держави.
В історії України є багато величних і славних подій, що підносять народ до рівня нації, роблять нас не безхатченками, а синами і доньками єдиної і незалежної України. Однією з таких подій є Акт Злуки УНР та ЗУНР 22 січня 1919 року.
З метою виховання активної громадянської позиції та любові до рідної землі, прагнення змінити її на краще у коледжі відбулися заходи національно-патріотичного спрямування:
- Виховна година «Тернистий шлях до незалежності» у 3-ф групі.
![](http://bpk.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/изображение_viber_2022-01-26_14-10-00-310-1024x576.jpg)
![](http://bpk.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/изображение_viber_2022-01-26_14-10-00-258-1024x576.jpg)
![](http://bpk.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/изображение_viber_2022-01-26_14-10-00-210-1024x576.jpg)
![](http://bpk.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/изображение_viber_2022-01-26_14-10-00-146-1024x576.jpg)
- Інформаційний стенд «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг».
![](http://bpk.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/изображение_viber_2022-01-26_14-08-43-356-1024x576.jpg)
![](http://bpk.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/изображение_viber_2022-01-26_14-08-45-466-576x1024.jpg)
![](http://bpk.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/изображение_viber_2022-01-26_14-08-44-308-1024x576.jpg)