Сьогодні 04 лютого 2022 року у комунальному закладі «Бахмутський педагогічний фаховий коледж» пройшов тренінг-практикум з евакуації учасників освітнього процесу нашого закладу освіти під час виникнення надзвичайних ситуацій на тему «Дії учасників освітнього процесу при отриманні інформації про замінування закладу освіти». Евакуйовані продемонстрували знання, уміння і навички термінових дій під час надзвичайних ситуацій на належному рівні.
![](http://bpk.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/cfghjo.png)