З метою відзначення Всесвітнього дня водно-болотяних угідь 02.02.2022 у Комунальному закладі «Бахмутський педагогічний фаховий коледж» було проведено екологічні заходи серед студентів коледжу. Викладач біології та екології Сітало Г. П. провела інформаційну годину «Збережемо водно-болотні угіддя для нашого покоління». Заходи спрямовані на формування у підростаючого покоління уявлення про унікальні цінності водно-болотних угідь, розвиток дбайливого та відповідального ставлення до природи свого краю. Також до екологічного заходу долучилися студенти, вони підготували матеріали з цієї теми та створили інформаційний стенд.
![](http://bpk.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/36698.jpg)