Новини практики

Згідно з планом роботи коледжу з 18 жовтня по 30 листопада 2021 року проведений перший онлайн-тур щорічного професійного конкурсу педагогічної майстерності “ВИПУСКНИК РОКУ – 2022”. Участь взяли студенти випускних груп (4-м, 4-ф, 41-д, 211-д, 211-ф). Майбутні фахівці показали володіння інноваційними технологіями навчання при проведенні дистанційних занять/уроків, проявили креативний підхід та артистизм у своїх відеороликів. Переможці 1 туру, які змагатимуться за звання найкращого випускника 2022 року:

?Дар’я Мамочка (41-д);

?Анастасія Артюхова (211-д);

?Валерія Пасічник (4-м);

?Даніїл Войшнаровіч (4-ф).

Переможці глядацького голосування у 1 турі:

?Владислав Житній (211-ф);

?Дарина Шаповалова (41-д);

?Аміни Лисак (4-ф);

?Карина Язова (211-д);

?Юлія Середина (4-м).

Бажаємо всім учасникам та переможцям успіхів, творчого натхнення та креативних ідей! Програма з результатами конкурсу вже на освітньо-розважальному YouTube-каналі “Hi-Music”:

07.06.2021

ЗАЛІК З ЛІТНЬОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ 

6 вересня 2021 року пройшов урочистий залік з літньої педагогічної практики студентів 211 та 41 груп дошкільного відділення за участю в.о. директора коледжу, завідувача навчально-виробничої практики, практичного психолога коледжу та методистів практики.Студенти презентували найцікавіші моменти перебування в ЗДО, показали свою готовність стати творчими та креативними вихователями-початківцями, запропонували сучасні педагогічні та методичні знахідки в роботі з дошкільнятами, які стали справжньою запорукою перемоги над своїми страхами та невпевненістю.До захисту студенти готували документацію, оформлювали фотогазети для smart-галереї педагогічної майстерності, знімали творчі відеоролики на тему “Влог “1 день з життя вихователя-практиканта”. Дані відео будуть розміщені 7 вересня о 10:00 на освітньо-розважальному YouTube-каналі “HI-MUSIC”, де і проходитиме глядацьке голосування за найкращий влог з літньої педагогічної практики. Результати оприлюдняться у понеділок 13 вересня та переможці отримають приз від директора коледжу.Також на залік були запрошені молодші курси – студенти 111 та 31 груп дошкільного відділення, які перейняли досвід від майбутніх випускників в ролі молодих виховательок.

Залікові заходи з літньої педагогічної практики продовжили студенти 4 курсу музичного відділення.На сцені актової зали відбулася справжня феєрія креативу та творчих знахідок.Студенти поділились власним досвідом роботи вожатими в дитячих літніх оздоровчих таборах.Яскраві флешмоби, руханки, пісні, караоке не залишили байдужими запрошених на захід студентів 3 курсу музичного відділення, викладачів коледжу та гостей.Бажаємо вдалих педагогічних кроків майбутнім випускникам! 

04.06.2021

Організаційний комітет конкурсу професійної майстерності майбутніх педагогів «Випускник року – 2021» нагородив переможців дипломами, статуетками та грошовими преміями.

Вітаємо випускників та бажаємо натхнення до нових звершень! Не припиняйте збагачувати свої знання та ділитися безцінним досвідом з дітьми!

03.06.2021

У понеділок 31 травня 2021 року прошли заліки з державної виробничої практики студентів випускних груп 41 та 211 дошкільного відділення та 4 курсу музичного відділення.
Практика проходила в дистанційному форматі, тому заліки відбулися на базі веб-сервісу Google Meet.
Методисти та завідувач практики прослухали виступи студентів, які підготували змістовні презентації на запропоновані їм теми.
Окремим завданням практики стала зйомка відеозанять, які завантажені у плейлист “Вчимо online” освітньо-розважального YouTube-каналу “HI-MUSIC”, де триває народне голосування (до 20:00 години 5 червня).