29 грудня 2021 року у гуртожитку для студентів КЗ «Бахмутського педагогічного фахового коледжу» проведена лекція на тему «Зупинимо ВІЛ/СНІД». Студенти були ознайомлені із відмінностями ВІЛ та СНІДУ, стадіями, ознаками та шляхами передачі ВІЛ – інфекції. На практичних вправах оцінили небезпечність інфікування у різних ситуаціях та усвідомили негативний зв’язок між способом життя і ризиком інфікування.
![](http://bpk.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/0-2.jpg)
Подумай про майбутнє – обери життя!
30.12.2021
![](http://bpk.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/МАКСНЕТ-Новый-год-Новость-Ua-75x75.jpg)
Попередня
Привітання з Новорічними святами!
![](http://bpk.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/изображение_viber_2022-01-04_12-13-24-927-75x75.jpg)
Найсвіжіше