22 лютого 2022 року сестра медична Зіньковська Л.Л. брала участь у панельній дискусії Міністра у справах ветеранів України Ю. Лапутіної з науковою спільнотою та молоддю провідних закладів вищої та фахової передвищої освіти «Основи інформаційної безпеки». Захід проводився на базі Торгівельно-промислової палати України у м. Бахмут. Доповідачка наголосила на перевірці фейкових повідомлень, залучення до викладацької та виховної роботи ветеранів АТО/ООС.
![](http://bpk.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/изображение_viber_2022-02-22_19-00-20-151-1140x670.jpg)