Виховна робота

30.09.2021 в Бахмутському педагогічному фаховому коледжі фахівцем із соціальної роботи Пономарьовою К.В. Бахмутського міського центру соціальних служб було проведено заняття на тему «Шкідливий вплив енергетичних напоїв на життя та здоров’я людини». Під час заходу студенти 11-д  переглянули презентацію та встановили склад енергетичних напоїв, виявили популярність енергетиків серед знайомих та друзів, отримали інформацію про дію на організм речовин, які входять до складу напоїв, а також зробили висновки про шкоду, яку викликає вживання енергетиків.

Безпека на залізниці

З метою попередження травматизму на залізничному транспорті України філією «Медіацентр «Магістраль» розроблені та розміщені роз’яснювальні ролики щодо правил поводження та недопущення нещасних випадків на залізничних коліях:


Правова освіта запорука обізнаності молоді

Грамотна і активна у своїх правах і обов’язках молодь – це запорука успішного майбутнього України.

01-02 березня 2021 р. для підвищення рівня правових знань у гуртожитку КЗ «БПФК» була представлена виставка, де студенти ознайомилися з оновленою інформацією, запросили начальника відділу «Бахмутського бюро правової допомоги» Краматорського МЦ з надання БВПД м. Бахмут Судак О.Л. з лекцією «Твої права – твій надійний захист». Відбулося обговорення Загальної декларації, Конвенції про захист прав людини, основоположних свобод та Конституції України, практичного використання правових норм в повсякденному житті. Результатом проведеної роботи стало підвищення правової свідомості, обізнаності у своїх свободах, правах, обов’язках молоді та формування правової моделі поведінки, подолання правого нігілізму.