17-18 вересня. Участь у акції «Всесвітній день прибирання»

Студентська молодь та викладачі  Комунального закладу «Бахмутський педагогічний фаховий коледж» під лозунгом «Кожен може своїми діями зробити Землю чистішою» 17-18 вересня долучилась до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»  головний лозунг якого «Побачив? Прибери!».

Загальна ідея акції полягала в тому, щоб допомогти людям помітити глобальну проблему зі сміттям в навколишньому середовищі, разом зменшувати забруднення та не утворювати відходи, які сотню років будуть засмічувати Землю.

Тому коледж долучився до озеленення благоустрою прибирання не тільки території нашого коледжу, а й міста.

Так 17 вересня студенти коледжу взяли участі у міських заходах в рамках акції «Всесвітній день прибирання» і провели прибирання у парку біля залізничного вокзалу.

А 18 вересня майбутні педагоги довели, що вміють не тільки вчитися, а й добре працювати. Студенти активно взялися до роботи з прибирання та  благоустрою території коледжу.

Студенти – музиканти очистили  клумби від сухої трави та бур’яну. Хлопці фізкультурники одержали завдання перекопати ґрунт та підготувати клумби до висаджування квітів, а студенти «дошкільники» прикрасили територію коледжу квітами, висадивши троянди, лаванду, юку та інші.

Участь у акції надала можливість привернути увагу до питань, пов’язаних з відходами в нашій країні, а також закликати людей до дій.

Чисте довкілля починається з кожного і тільки своїми діями можливо мотивувати усіх стати більш свідомими та ековідповідальними.