Заочне відділення

Завідувач заочної форми навчання –  Мащенко Ніна Борисівна.

Секретар заочної форми навчання – Гаращенко Тетяна Миколаївна.

Життя неодноразово переконує нас у необхідності та практичності заочної форми  навчання. В сьогоднішніх умовах нестабільності і змін в державі зростає потреба у підвищенні кваліфікації, перекваліфікації та опануванні нової професії. Тому заочна форма навчання є актуальною, оптимальною і чи не єдиною можливістю отримання необхідної освіти в умовах соціальних змін. Підготовка спеціалістів за заочною формою навчання є найбільш мобільною і гнучкою,  оскільки дозволяє здобути необхідні знання або скоригувати освіту без відриву від виробництва.

Сьогодні в коледжі заочна форма навчання готує студентів за спеціальністю:

012 Дошкільна освіта, освітньо-кваліфікаційний рівень – фаховий молодший  бакалавр.

Історія відділу заочної форми навчання

Історія відділення розпочинається з 1981 року. Тоді країні необхідні були спеціалісти наймолодшої ланки освіти – вихователі дошкільних навчальних закладів. Роботу відділення очолила Колено Людмила Микитична, досвідчений спеціаліст з величезним багажем знань теорії та практики дошкільного виховання.

Працювати на заочній формі навчання почали висококваліфіковані викладачі з великим досвідом роботи в дитячих закладах. Саме ці висококваліфіковані майстри своєї справи заклали міцний фундамент будови заочного відділення, яке тепер щороку випускає якісних фахівців.

З 2002 року заочну форму навчання очолила Касатка Ніна Олексіївна. Під її керівництвом відділення переживало і важкі часи падіння престижу професії, і періоди підйому. В цей час на заочному відділенні почали готувати фахівців з додаткових спеціалізацій, а  саме:

1. Організатор фізичного виховання.

2. Керівник образотворчої діяльності дітей.

3. Організатор музичної діяльності в дошкільному закладі.

З 2020 року заочне відділення почало готувати студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Фаховий молодший бакалавр».

З 2021 року введено додаткову спеціалізацію «Асистент педагога з інклюзивної освіти».

За  40 років свого існування відділення підготувало 56 000 спеціалістів, із них дипломом з відзнакою – 282, які гідно працюють у закладах дошкільної освіти України.

Графік освітнього процесу

Зразки документів на виробничу практику можна скачати за посиланнями:

Зразок угоди

Зразки звіту та характеристики

Зразок щоденника виробничої практики